29 листопада у Червоній Слободі відкрили сучасний волейбольно-баскетбольний майданчик. Він став першим із трьох, які мали до кінця цього року з’явитися в населених пунктах 198 виборчого округу. Ще по одному майданчику мали встановити у Смілі та Кам’янці.
- Поліуретанове покриття, щити, сітка – усе це стало можливим при допомозі держави, яка трьома траншами виділила 530 тис. грн на його будівництво. Зробили проект і з’ясували, що це занадто мала сума. Хтось би опустив руки, хтось би зробив на ці гроші і сказав: «Нам ще потрібен 1 млн 300 тис. грн», як це кажуть у Смілі, а хтось би пояснив свою позицію депутатам, як це зробила голова ОТГ Юлія Дубовик, ті додали ще 400 тис. грн і сьогодні ми відкрили цей майданчик. Не дарма кажуть: хто хоче – шукає можливості, а хто не хоче – той шукає причини, – розповів на відкритті майданчика народний депутат Сергій Рудик. Саме за його сприяння на окрузі почалося будівництво таких майданчиків.
Що ж стосується Кам’янки, то тут попри те, що розпорядження Уряду про виділення коштів у повному обсязі вийшло ще в грудні минулого року, будівництво майданчика на центральному стадіоні «Авангард» планують розпочати тільки 2-го грудня.
- У Кам’янській ОТГ вважають, що 2 грудня – це той термін, коли мають робитися спортивні майданчики, які мають служити людям багато років, – зазначив Сергій Рудик.
Сьогодні на місці, де вже мав бути майданчик, викопані ями під стовпи для волейбольної сітки та встановлено два баскетбольні щити.

- Коли все закінчиться нормально, а це залежить від погодних умов, які будуть у грудні, прийде міський голова, буде усміхатися, в газетах напишуть, який він молодець, а на місцевих виборах будуть вас переконувати голосувати за сильного господарника. Ніхто не згадає про грудневі майданчики, про площу, на якій клали плитку у мерзлу землю. Усі будуть радіти, у якій країні ми живемо, і яка прекрасна була децентралізація. Але щоб це сталося, треба особисто контролювати перебіг робіт. На превеликий жаль, це робить народний депутат, а не голова ОТГ або чиновник, відповідальний за спорт, – зазначив Сергій Рудик.
А от у Смілі будівництво майданчика взагалі опинилося під загрозою.

- Закінчити історію про комбіновані волейбольно-баскетбольні майданчики хотів би розповіддю про Смілу, де, власне, ця ідея і зародилася. Для тих, кому цікаво, нагадаю передісторію. Минулої осені дізнався про те, що місцеві активісти подали на так званий Громадський бюджет міста проект будівництва такого майданчика на стадіоні «Юність». Подали проект, кошторис, усе, як має бути. Згідно з їхніми розрахунками вартість майданчика становила близько пів млн грн. А це якраз був період, коли Олексій Олександрович у черговий раз передавали «бразди правління» черговому в. о. (якщо не помиляюся, це був Костянтин Синьогуб). Оскільки ж у міському бюджеті, як завжди, не було грошей (а на всі проекти міські чиновники обіцяли виділити аж 1 млн) вирішив підстрахувати цей проект коштами з держбюджету. І як у воду дивився: нове керівництво міста (а це вже було при Федоренку) не виділило на фінансування громадських проектів нічого. Але про це стало відомо згодом. Наприкінці ж минулорічної осені звернувся до Уряду. Вже в грудні вийшло розпорядження про виділення першого траншу, другий транш КМУ виділив у січні, а третій – останній – у червні. Здавалося б – бери й будуй. Що ж ми маємо на сьогодні? Якщо в Червоній Слободі ми уже відкрили такий майданчик, у Кам’янці обіцяють розпочати 2-го грудня, то в Смілі поступили хитріше за всіх: забетонували майданчик по периметру на всю суму виділених із держбюджету коштів і сказали: «А за нашим кошторисом майданчик коштує 1 млн 800 тис. грн. І поки нам особисто Зеленський їх не дасть, нічого більше робити не будемо!» Ну, все як завжди, одним словом», – зазначив Сергій Рудик.