Сергій Рудик https://www.rudyk.org Офіційний вебсайт Fri, 11 Aug 2017 00:14:01 +0000 uk hourly 1 Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний https://www.rudyk.org/finalnyy-akord-nashykh-kanikul-ostriv-zmiyinyy/ https://www.rudyk.org/finalnyy-akord-nashykh-kanikul-ostriv-zmiyinyy/#respond Fri, 11 Aug 2017 00:03:05 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1942/ Ну що, товариство! Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний – done ✅ Дякую за підтримку всім, хто не полінувався, і на всіх етапах наших “депутатських канікул” долучався до нашої роботи: Sergey Shahov, Oleksandr Kodola, Максим Микитась, Oleg Medunitsya, Костянтин Іщейкін, Вікторія Сюмар, Maxim Savrasov, Дмитро Лубінець, Сергей Валентиров, Олександр Пономарьов, Ігор Артюшенко, Ірина Суслова,…

The post Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Ну що, товариство! Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний – done ✅
Дякую за підтримку всім, хто не полінувався, і на всіх етапах наших “депутатських канікул” долучався до нашої роботи: Sergey Shahov, Oleksandr Kodola, Максим Микитась, Oleg Medunitsya, Костянтин Іщейкін, Вікторія Сюмар, Maxim Savrasov, Дмитро Лубінець, Сергей Валентиров, Олександр Пономарьов, Ігор Артюшенко, Ірина Суслова, Андрій Вадатурський та Андрій Лопушанський.

А зараз, пропоную вам кілька радісних пик, за пару хвилин до швартування на остріві Зміїний ??
Фотозвіт буде пізніше.

 

Ну що, товариство! Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний – done ✅ Дякую за підтримку всім, хто не полінувався, і на всіх етапах наших "депутатських канікул" долучався до нашої роботи: Sergey Shahov, Oleksandr Kodola, Максим Микитась, Oleg Medunitsya, Костянтин Іщейкін, Вікторія Сюмар, Maxim Savrasov, Дмитро Лубінець, Сергей Валентиров, Олександр Пономарьов, Ігор Артюшенко, Ірина Суслова, Андрій Вадатурський та Андрій Лопушанський. А зараз, пропоную вам кілька радісних пик, за пару хвилин до швартування на остріві Зміїний ??Фотозвіт буде пізніше ?

Posted by Serhiy Rudyk on Thursday, 10 August 2017

The post Фінальний акорд наших канікул – острів Зміїний appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/finalnyy-akord-nashykh-kanikul-ostriv-zmiyinyy/feed/ 0
Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти https://www.rudyk.org/ishche-odna-istoriya-pro-yaku-ya-ne-mayu-moralnoho-prava-ne-rozpovisty/ https://www.rudyk.org/ishche-odna-istoriya-pro-yaku-ya-ne-mayu-moralnoho-prava-ne-rozpovisty/#respond Fri, 04 Aug 2017 07:00:41 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1928/ Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти. Історія про Бердянський державний завод скловолокна. Завод оборонного призначення, який через бездіяльність, або ж навпаки, занадто активну діяльність місцевих чиновників було доведено до зубожіння. А що з цього вийшло, дивіться тут ??

The post Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти. Історія про Бердянський державний завод скловолокна. Завод оборонного призначення, який через бездіяльність, або ж навпаки, занадто активну діяльність місцевих чиновників було доведено до зубожіння.

А що з цього вийшло, дивіться тут ??

Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти.Історія про Бердянський державний завод скловолокна. Завод оборонного призначення, який через бездіяльність, або ж навпаки, занадто активну діяльність місцевих чиновників було доведено до зубожіння.А що з цього вийшло, дивіться тут ??

Posted by Serhiy Rudyk on Friday, 4 August 2017

The post Іще одна історія, про яку я не маю морального права не розповісти appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/ishche-odna-istoriya-pro-yaku-ya-ne-mayu-moralnoho-prava-ne-rozpovisty/feed/ 0
11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України https://www.rudyk.org/11-y-den-deputatskykh-kanikul-pozadu-5-oblastey-ukrayiny/ https://www.rudyk.org/11-y-den-deputatskykh-kanikul-pozadu-5-oblastey-ukrayiny/#respond Thu, 03 Aug 2017 06:50:05 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1925/ 11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України, які суходолом межують з країною-агресором. Вчора, в Маріуполі, стартували з інспектування морської частини державного кордону. В планах на сьогодні-Запорізька область: відвідування прикордонної застави та зустріч з особовим складом Бердянського прикордонного відділу; нарада з міським головою Бердянська та керівниками місцевого самоврядування прикордонних районів (Бердянський, Куйбишевський, Розівський, Приморський,…

The post 11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України appeared first on Сергій Рудик.

]]>
11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України, які суходолом межують з країною-агресором.
Вчора, в Маріуполі, стартували з інспектування морської частини державного кордону.

В планах на сьогодні-Запорізька область: відвідування прикордонної застави

та зустріч з особовим складом Бердянського прикордонного відділу; нарада з міським головою Бердянська та керівниками місцевого самоврядування прикордонних районів (Бердянський, Куйбишевський, Розівський, Приморський, Приазовський, Якимівський та Приазовський); інспектування посту технічного нагляду.

Всім гарного дня!

11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України, які суходолом межують з країною-агресором.Вчора, в Маріуполі, стартували з інспектування морської частини державного кордону. В планах на сьогодні-Запорізька область: відвідування прикордонної застави та зустріч з особовим складом Бердянського прикордонного відділу; нарада з міським головою Бердянська та керівниками місцевого самоврядування прикордонних районів (Бердянський, Куйбишевський, Розівський, Приморський, Приазовський, Якимівський та Приазовський); інспектування посту технічного нагляду. Всім гарного дня!

Posted by Serhiy Rudyk on Thursday, 3 August 2017

The post 11-й день депутатських канікул. Позаду – 5 областей України appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/11-y-den-deputatskykh-kanikul-pozadu-5-oblastey-ukrayiny/feed/ 0
Будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки https://www.rudyk.org/buduchy-vidirvanymy-vid-realiy-bez-konkretnykh-krokiv-my-nikoly-ne-zrushymo-sytuatsiyu-z-mertvoyi-tochky/ https://www.rudyk.org/buduchy-vidirvanymy-vid-realiy-bez-konkretnykh-krokiv-my-nikoly-ne-zrushymo-sytuatsiyu-z-mertvoyi-tochky/#respond Wed, 02 Aug 2017 06:48:46 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1922/ Народний депутат фракції БПП Сергій Рудик: Можна чимало розмовляти про любов до України, але будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки. Український Урзуф – чудове місце для безпечного відпочинку. Тут багато людей. І все це – зовсім поруч до Маріуполя, до зони АТО, куди ми сьогодні знову…

The post Будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Народний депутат фракції БПП Сергій Рудик: Можна чимало розмовляти про любов до України, але будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки.

Український Урзуф – чудове місце для безпечного відпочинку. Тут багато людей. І все це – зовсім поруч до Маріуполя, до зони АТО, куди ми сьогодні знову поїдемо. Кожного дня ми перебуваємо на передовій, на «нульовці». Сьогодні маємо відвідати останній, п’ятий з п’яти, КПВВ.
І це – метаморфоза сьогоднішнього життя – поруч кордон, поруч російський агресор, «сєпари» і, тут же, поруч мир, відпочинок.

Це – найскладніша історія, яка для нас – киян, черкащан, смілян, чернівчан, золотоношців – важко вкладається в голові. Але, на жаль, з цим доведиться жити.
І я вважаю, що народні депутати, депутати міськрад, глави адміністрацій, чиновники, міністри повинні відпочивати тут.

Можна багато говорити про любов до України і підтримку українського, але якщо влітку ми не будемо відпочивати на українських пляжах, курортах, їсти їжу, якою годують українських туристів і спати у звичайних номерах – ми ніколи не зрушимо з мертвої точки і завжди говоритимемо, що десь там, в Туреччині, Анталії, на Середземному морі, у Франції тощо, краще ніж у нас.

У нас є шанс зробити все, щоб ось це «краще» було тут, у нас. Приїздіть в Урзуф – тут чудово! Слава Україні! І слава людям, які примножують славу всього українського і роблять усе, щоб іноземці приїздили до нас, попри усі складнощі історичного шляху, який зараз долає Україна.

Народний депутат фракції #БПП Serhiy Rudyk: Можна чимало розмовляти про любов до України, але будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки.Український Урзуф – чудове місце для безпечного відпочинку. Тут багато людей. І все це – зовсім поруч до Маріуполя, до зони АТО, куди ми сьогодні знову поїдемо. Кожного дня ми перебуваємо на передовій, на «нульовці». Сьогодні маємо відвідати останній, п’ятий з п’яти, КПВВ. І це – метаморфоза сьогоднішнього життя – поруч кордон, поруч російський агресор, «сєпари» і, тут же, поруч мир, відпочинок. Це – найскладніша історія, яка для нас – киян, черкащан, смілян, чернівчан, золотоношців – важко вкладається в голові. Але, на жаль, з цим доведиться жити. І я вважаю, що народні депутати, депутати міськрад, глави адміністрацій, чиновники, міністри повинні відпочивати тут. Можна багато говорити про любов до України і підтримку українського, але якщо влітку ми не будемо відпочивати на українських пляжах, курортах, їсти їжу, якою годують українських туристів і спати у звичайних номерах – ми ніколи не зрушимо з мертвої точки і завжди говоритимемо, що десь там, в Туреччині, Анталії, на Середземному морі, у Франції тощо, краще ніж у нас. У нас є шанс зробити все, щоб ось це «краще» було тут, у нас. Приїздіть в Урзуф – тут чудово! Слава Україні! І слава людям, які примножують славу всього українського і роблять усе, щоб іноземці приїздили до нас, попри усі складнощі історичного шляху, який зараз долає Україна.

Posted by Блок Петра Порошенка on Wednesday, 2 August 2017

The post Будучи відірваними від реалій, без конкретних кроків ми ніколи не зрушимо ситуацію з мертвої точки appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/buduchy-vidirvanymy-vid-realiy-bez-konkretnykh-krokiv-my-nikoly-ne-zrushymo-sytuatsiyu-z-mertvoyi-tochky/feed/ 0
Народний депутат Сергій Рудик розповів, які питання задають жителі прикордонних районів та коли закінчиться війна https://www.rudyk.org/narodnyy-deputat-serhiy-rudyk-rozpoviv-yaki-pytannya-zadayut-zhyteli-prykordonnykh-rayoniv-ta-koly-zakinchytsya-viyna/ https://www.rudyk.org/narodnyy-deputat-serhiy-rudyk-rozpoviv-yaki-pytannya-zadayut-zhyteli-prykordonnykh-rayoniv-ta-koly-zakinchytsya-viyna/#respond Tue, 01 Aug 2017 14:34:36 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1919/ Підбиваючи підсумки 8 днів депутатських канікул, Сергій Рудик розповів журналістам, що на особистих прийомах громадян найтяжче говорити з переселенцями. У прикордонних областях їх дуже багато. 1,7 млн людей стали переселенцями через виродка Путіна. Вони вже три роки як покинули свої рідні будинки, – повідомляє Сміла.City. У кожного з них свої проблеми, але є головні і…

The post Народний депутат Сергій Рудик розповів, які питання задають жителі прикордонних районів та коли закінчиться війна appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Підбиваючи підсумки 8 днів депутатських канікул, Сергій Рудик розповів журналістам, що на особистих прийомах громадян найтяжче говорити з переселенцями. У прикордонних областях їх дуже багато. 1,7 млн людей стали переселенцями через виродка Путіна.

Вони вже три роки як покинули свої рідні будинки, – повідомляє Сміла.City. У кожного з них свої проблеми, але є головні і спільні для всіх – житло і прописка, бюрократичні перепони. Люди не можуть отримати медичну допомогу або не можуть стати у чергу на житло, тому що вони не прописані. Є ряд інших проблем. Вирішувати їх дуже важко, всі емоційні, виснажені, знервовані.

Сергій Рудик порадив людям не боятися писати письмові звернення до народних депутатів і до нього зокрема. Якщо людина знає ситуацію, розуміє шляхи розв’язання – нехай обов’язково напише звернення зі своєю пропозицією народним обранцям. «Пропонуйте, що робити, підказуйте виходи, тому що наша поїздка – не тільки для того, щоб подивитися, а щоб знайти шляхи вирішення, щоб ми могли щось зробити на законодавчому рівні згідно зі своїм статусом, – звернувся Сергій Рудик до громадян.

Сергій Рудик пам’ятає, що на своєму окрузі теж є багато проблем. Але те, що відбувається зараз на кордоні – це справа державної ваги, кожен депутат повинен розуміти цю ситуацію і побачити на власні очі.

Люди часто запитують нардепа: коли закінчиться війна? «Тоді, коли ми ВСІ будемо ставитись до цієї проблеми, як до війни» – відповів Сергій Рудик.

Джерело – Сміла.city

The post Народний депутат Сергій Рудик розповів, які питання задають жителі прикордонних районів та коли закінчиться війна appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/narodnyy-deputat-serhiy-rudyk-rozpoviv-yaki-pytannya-zadayut-zhyteli-prykordonnykh-rayoniv-ta-koly-zakinchytsya-viyna/feed/ 0
9-й день депутатських канікул розпочав з ранкової пробіжки (Відео) https://www.rudyk.org/9-y-den-deputatskykh-kanikul-rozpochav-z-rankovoyi-probizhky/ https://www.rudyk.org/9-y-den-deputatskykh-kanikul-rozpochav-z-rankovoyi-probizhky/#respond Tue, 01 Aug 2017 07:49:15 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1810/ 9-й день депутатських канікул розпочав з ранкової пробіжки, на мегасучасному стадіоні в Бахмуті. А зовсім поруч, за якихось 24 км.- війна, гібридна, єті її наліво… Мусимо зробити все можливе і неможливе, аби вона завершилася якомого раніше, нашою ПЕРЕМОГОЮ! Спорту- ТАК, Ні- Війні!!!

The post 9-й день депутатських канікул розпочав з ранкової пробіжки (Відео) appeared first on Сергій Рудик.

]]>
9-й день депутатських канікул розпочав з ранкової пробіжки, на мегасучасному стадіоні в Бахмуті. А зовсім поруч, за якихось 24 км.- війна, гібридна, єті її наліво…

Мусимо зробити все можливе і неможливе, аби вона завершилася якомого раніше, нашою ПЕРЕМОГОЮ!

Спорту- ТАК, Ні- Війні!!!

The post 9-й день депутатських канікул розпочав з ранкової пробіжки (Відео) appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/9-y-den-deputatskykh-kanikul-rozpochav-z-rankovoyi-probizhky/feed/ 0
Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО https://www.rudyk.org/neobkhidno-na-zakonodavchomu-rivni-vrehulyuvaty-pytannya-budivnytstva-kontrolnykh-punktiv-vyizdu-ta-vyyizdu-v-zoni-ato/ https://www.rudyk.org/neobkhidno-na-zakonodavchomu-rivni-vrehulyuvaty-pytannya-budivnytstva-kontrolnykh-punktiv-vyizdu-ta-vyyizdu-v-zoni-ato/#respond Tue, 01 Aug 2017 06:21:39 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1916/ Народний депутат фракції БПП Сергій Рудик: Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО. Прямо зараз завершили робочу зустріч на КПВВ «Майорське», яке буквально за 2 тижні власними силами прикордонників та місцевої влади було побудовано в зоні зіткнення в однойменному місті. Нагадаю, що таких, діючих, пунктів пропуску в…

The post Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Народний депутат фракції БПП Сергій Рудик: Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО.

Прямо зараз завершили робочу зустріч на КПВВ «Майорське», яке буквально за 2 тижні власними силами прикордонників та місцевої влади було побудовано в зоні зіткнення в однойменному місті.

Нагадаю, що таких, діючих, пунктів пропуску в «сірій зоні» всього 5. Вчора відвідали Станицю Луганську, сьогодні, вже 2-й КПВВ. Відрадно, що для наших співгромадян вдалося створити людські умови перетину лінії зіткнення. Хоча, певна річ, і проблем не бракує. І пов’язані вони, перш за все, з утриманням подібних пунктів перетину. Але це не питання фінансування.

Тут справа в законодавчому регулюванні: органи місцевого самоврядування не мають права брати на свій баланс подібні КПВВ. Відтак, це ускладнює їх утримання, обслуговування та облаштування. Але нічого, цю ситуацію можна виправити. Відразу по поверненню на робочі місця підготуємо відповідні законодавчі зміни, які, дасть Бог, вирішать це питання.

Народний депутат фракції #БПП Serhiy Rudyk: Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО.Прямо зараз завершили робочу зустріч на КПВВ «Майорське», яке буквально за 2 тижні власними силами прикордонників та місцевої влади було побудовано в зоні зіткнення в однойменному місті. Нагадаю, що таких, діючих, пунктів пропуску в «сірій зоні» всього 5. Вчора відвідали Станицю Луганську, сьогодні, вже 2-й КПВВ. Відрадно, що для наших співгромадян вдалося створити людські умови перетину лінії зіткнення. Хоча, певна річ, і проблем не бракує. І пов’язані вони, перш за все, з утриманням подібних пунктів перетину. Але це не питання фінансування.Тут справа в законодавчому регулюванні: органи місцевого самоврядування не мають права брати на свій баланс подібні КПВВ. Відтак, це ускладнює їх утримання, обслуговування та облаштування. Але нічого, цю ситуацію можна виправити. Відразу по поверненню на робочі місця підготуємо відповідні законодавчі зміни, які, дасть Бог, вирішать це питання.

Posted by Блок Петра Порошенка on Monday, 31 July 2017

The post Необхідно на законодавчому рівні врегулювати питання будівництва контрольних пунктів в’їзду та виїзду в зоні АТО appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/neobkhidno-na-zakonodavchomu-rivni-vrehulyuvaty-pytannya-budivnytstva-kontrolnykh-punktiv-vyizdu-ta-vyyizdu-v-zoni-ato/feed/ 0
Свій 8-й день депутатських канікул завершили в Бахмуті (Відео) https://www.rudyk.org/sviy-8-y-den-deputatskykh-kanikul-zavershyly-v-bakhmuti/ https://www.rudyk.org/sviy-8-y-den-deputatskykh-kanikul-zavershyly-v-bakhmuti/#respond Mon, 31 Jul 2017 20:01:36 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1801/ Свій 8-й день депутатських канікул завершили в Бахмуті. Вже традиційно, провели особистий прийом громадян. Що з того вийшло, дивіться тут

The post Свій 8-й день депутатських канікул завершили в Бахмуті (Відео) appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Свій 8-й день депутатських канікул завершили в Бахмуті.

Вже традиційно, провели особистий прийом громадян.

Що з того вийшло, дивіться тут

The post Свій 8-й день депутатських канікул завершили в Бахмуті (Відео) appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/sviy-8-y-den-deputatskykh-kanikul-zavershyly-v-bakhmuti/feed/ 0
Трьом районам Черкащини організували «прозорі» навчання https://www.rudyk.org/triom-rayonam-cherkashchyny-orhanizuvaly-prozori-navchannya/ https://www.rudyk.org/triom-rayonam-cherkashchyny-orhanizuvaly-prozori-navchannya/#respond Mon, 24 Jul 2017 18:44:34 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1757/ Економія та прозорість процедури – фахівці Черкаського, Смілянського та Кам’янського районів, а також Сміли й Кам’янки сьогодні вивчали тонкощі використання електронної системи закупівель “ProZorro”. Трьом районам Черкащини організували «прозорі» навчання. Ініціював таке навчання для майже сотні осіб народний депутат України зі 198 виборчого округу Сергій Рудик. Все для того, аби на місцях розумно заощаджували бюджетні кошти. Торік…

The post Трьом районам Черкащини організували «прозорі» навчання appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Економія та прозорість процедури – фахівці Черкаського, Смілянського та Кам’янського районів, а також Сміли й Кам’янки сьогодні вивчали тонкощі використання електронної системи закупівель “ProZorro”. Трьом районам Черкащини організували «прозорі» навчання. Ініціював таке навчання для майже сотні осіб народний депутат України зі 198 виборчого округу Сергій Рудик. Все для того, аби на місцях розумно заощаджували бюджетні кошти.

Торік у межах 198 виборчого округу реалізували 163 проекти за рахунок коштів з держбюджету, спрямованих на соціально-економічний розвиток. Втім з них через “ProZorro” пройшли лише чотири. Такі результати проведеного моніторингу втілених проектів на Кам’янщині, Смілянщині та Черкащині, зауважив народний депутат, звертаючись до учасників навчань, – інформує прес-служба Черкаської ОДА.

– Як член бюджетного комітету, намагаюся залучати додаткові ресурси в соціальну інфраструктуру та об’єкти у межах свого виборчого округу. Загалом за 2015-2017 роки на моєму окрузі втілять 346 проектів. На це з держбюджету спрямували понад 92,7 млн грн. За приблизними підрахунками, використовуючи систему “ProZorro” в 198 окрузі лише в рамках того ресурсу, до виділення якого я був причетний, як ініціатор, можна зекономити до 6-7 млн грн. Це якщо виходити з цифри 60 млн грн на проекти ДФРР, соціально-економічного розвитку та екофонду.

Він відзначив, що ще на початку червня з трибуни Верховної ради України звернувся із депутатським запитом до керівників Кам’янського, Смілянського та Черкаського районів, міст Кам’янка та Сміла щодо посилення контролю за використанням коштів державного бюджету та необхідності використання електронної системи публічних закупівель “ProZorro”. Для цього й ініціював «прозорі» навчання, аби як головні розпорядники бюджетних коштів, так і підприємці могли поставити фахівцеві з ведення електронних закупівель будь-яке запитання. І вже надалі проводити тендери через «ProZorro».

– Не осилить дорогу той, хто по ній не йде. Тому пропоную йти цією дорогою разом. Звісно, зекономлені завдяки “ProZorro” кошти повертаються назад до державного бюджету. Тож можна зрозуміти, чому місцева влада не дуже зацікавлена в такому заощадженні бюджетних коштів. Але така економія державного фінансового ресурсу – теж аргумент. Особисто для мене. Це мотивує «вибивати» більше коштів, може стати додатковим аргументом у розмові з Прем’єр-міністром України для збільшення фінансування, приміром, на якісь інфраструктурні проекти.

Депутат пообіцяв за результатами року зробити аналогічний аналіз зекономлених в окрузі коштів.

Джерело: ІнфоМІСТ

The post Трьом районам Черкащини організували «прозорі» навчання appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/triom-rayonam-cherkashchyny-orhanizuvaly-prozori-navchannya/feed/ 0
Виїзне засідання Бюджетного комітету до Луганської області https://www.rudyk.org/vyyizne-zasidannya-byudzhetnoho-komitetu-do-luhanskoyi-oblasti/ https://www.rudyk.org/vyyizne-zasidannya-byudzhetnoho-komitetu-do-luhanskoyi-oblasti/#respond Sat, 08 Jul 2017 17:00:40 +0000 https://www.rudyk.org/?p=1145/ Виїзне засідання Бюджетного комітету до Луганської області (до речі, перше в історії незалежної України), співпало з іншою подією, на яку, переконаний, чекали тисячі людей на Черкащині, і не тільки! В цей день, зі станції Рубіжне на ротацію відправлялися бійці і бронетехніка нашої Черкаської 93ї механізованої бригади ЗСУ. Після 8 місячного перебування на Луганщині їх чекає…

The post Виїзне засідання Бюджетного комітету до Луганської області appeared first on Сергій Рудик.

]]>
Виїзне засідання Бюджетного комітету до Луганської області (до речі, перше в історії незалежної України), співпало з іншою подією, на яку, переконаний, чекали тисячі людей на Черкащині, і не тільки! В цей день, зі станції Рубіжне на ротацію відправлялися бійці і бронетехніка нашої Черкаської 93ї механізованої бригади ЗСУ. Після 8 місячного перебування на Луганщині їх чекає 4 місяці перепочинку вдома, а потім знову на передову!

Із зрозумілих причин хлопці фізично втомлені, але їхній моральний дух та незламна віра в нашу перемогу вселяє впевненість в Нашу Справу- повернення всіх українських територій під контроль Українського Війська!

Зі свого боку, як народний депутат України, обіцяю вже найближчим часом відвідати всі військові частини в зоні зіткнення, де несуть службу вихідці зі Смілянського, Кам’янського і Черкаського районів! У кого є бажання допомогти нашим Героям- долучайтеся!

The post Виїзне засідання Бюджетного комітету до Луганської області appeared first on Сергій Рудик.

]]>
https://www.rudyk.org/vyyizne-zasidannya-byudzhetnoho-komitetu-do-luhanskoyi-oblasti/feed/ 0