Про це під час виступу у Верховній Раді заявив народний депутат Сергій Рудик:
- Доки ми з вами вчора в цьому залі жваво обговорювали проект Державного бюджету та зміни до Бюджетного кодексу, зовсім поруч вже котрий день поспіль стояли ФОПи – малі підприємці, які годують себе, свої родини, невелику кількість найманих працівників, якщо в них є на це можливість, і власне нашу державу. За що стояли, питають колеги, бо не у всіх був час вийти. Вибори то закінчилися. Чого до них виходити? Ви думаєте, за розпуск парламенту? Ні, поки що. За дострокові вибори президента? Ні, поки що. Вони стояли за те, щоб їм дали рівні умови праці. Якщо ви закриваєте всіх, то закривайте всіх. Але якщо ви закриваєте тільки малих підприємців, то ви доведете країну до ручки. І що вони отримали натомість? Сльозогінний газ, кийки і світло-шумові гранати – замість 8 тисяч від Зеленського. Я був на Майдані з ними практично цілу ніч. І бачив, як сто так званих правоохоронців героїчно протягом двох годин не пропускали генератор, який мав гріти людям воду на чай. Невже поліції більше немає чим проявити свій героїзм?
Тож Сергій Рудик разом з іншими депутатами вимагає від Верховної Ради прийняти законопроекти, які дадуть змогу їм спокійно працювати:
- Є кілька ключових для підприємців законопроекти – №3853, 3993, 3704 та альтернативні до них. Нічого нам не заважає внести в порядок денний цієї сесії і проголосувати за них у цьому залі. Я так розумію, це останній пленарний тиждень цього року. Не хочете на цій сесії? Давайте скличемо позачергову. У мене на руках підписні листи народних депутатів, які вимагають проведення цієї сесії. Але там, на жаль, тільки 66 підписів. Давайте доженемо до 151 і змусимо монобільшість проголосувати!
