На стадіоні “Юність” у Смілі розпочали будівництво баскетбольно-волейбольного майданчика. Про це на своїй сторінці у “Фейсбук” повідомив смілянський підприємець та меценат Андрій Черничко.
“Вітаю Івана Петренка і всіх спортсменів. Нарешті в нашому місті з’явиться місце для тренування баскетболістів і проведення змагань. У минулому році Іван Петренко (Ред. – тренер з баскетболу) подав проект на Громадський бюджет по будівництву баскетбольно-волейбольного майданчика в Смілі. Цей проект підтримала дуже велика кількість мешканців нашого міста і він повинен був бути реалізований за рахунок міського бюджету. Але по причині хронічної нестачі коштів в бюджеті Сміли, фінансування так і не надійшло. Реалізувати проект стало можливим завдяки допомозі Сергія Рудика і фінансуванні будівництва коштами державного бюджету. Це перший, але точно не останній майданчик такого типу в нашому місті” – написав Андрій Черничко.


Нагадаємо, що днями на території ліцею “Лідер” у Смілі було відкрито вже друге міні-футбольне поле зі штучним покриттям, побудоване за кошти, які вдалося “вибити” з держбюджету Сергію Рудику.