5 січня народний депутат України Сергій Рудик провів особистий прийом громадян у своїх приймальнях на окрузі.


- Хтось ще доїдає новорічне олів’є, хтось уже готується до Різдва, а я новий робочий рік традиційно розпочав у Черкасах із особистого прийому громадян. Роки ідуть – а проблеми лишаються одні і ті ж: низькі пенсії, погані дороги, відсутність інфраструктури для відпочинку та спорту. Так, Марія Величко зі Степанок звернулася від пенсіонерів держслужби, які внаслідок неодноразово реформування пенсійної системи залишилися без будь-якого осучаснення пенсій. Жінка пішла на пенсію з посади головного ревізора КРУ у 2004 році, а отримує 2,5 тис. грн пенсії. 5 років судової тяганини, а результату – нуль. Валентина Сорока з Ірдиня звернулася від громади з проханням допомогти з ремонтом дороги Черкаси-Городище, що проходить через Ірдинь і Дубіївку. Мешканці Лесьок просять посприяти у встановленні дитячого майданчика, а Худяків – тренажерів для занять спортом, – зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук» народний депутат.


Не менше відвідувачів прийшло і в кам’янську приймальню.

- Комусь, як Тетяні Хоходовій, болить стихійна торгівля в центрі міста, комусь, як Валерію Пляченку, будівництво водогону у мікрорайоні “Вокзал”, В’ячеславу Бінецькому – несправедливість у пенсійному забезпеченні (зокрема відсутність осучаснення пенсій колишнім прокурорам), Віктору Шраму – пошкодження будинків під час будівництва сонячної електростанції, Лесі Кравченко – нераціональне використання коштів сільського бюджету в селі Ярове, Іллі Ситнику з Телепиного – земельна ділянка для сина-АТОвця. Не оминули і топ-тему сьогоднішнього дня- адміністративно- територіальну реформу. Отримавши нарізку нових завдань від голови районної ради (ще один, якому в неділю не сидиться вдома) Сергій Сундуков, їду по нарізку на Смілянщину, – відмітив Сергій Рудик.




Закінчив народний обранець свій новорічно-різдвяний прийом громадян у Смілі.

- Затримались допізна. Та це й не дивно: місто – найбільше в окрузі, тож і проблем тут вистачає. А це і висока вартість централізованого теплопостачання, і втрати при теплопостачанні, і пільговий проїзд у міському транспорті, і наркопритон у багатоповерхівці, і руйнування пам’ятника воїнам Другої світової війни у районі ст. Шевченка, і передача підвалу у спільну сумісну власність ОСББ… Одним словом, у Смілі, як завжди. Думав, що сусідство з приймальнею колеги від “Слуги” хоч трохи зменшить потік незадоволених, та вийшло з точністю до навпаки. Як виявилося, боротися з бідністю на бордах і в реальному житті – це далеко не одне і те саме, – підсумував Сергій Рудик.

