13 грудня 2013 року в ЗМІ з’явилося повідомлення про те, що в будівлі Київради з’явились якійсь суттєві проблеми. Наприклад, лунала інформація, що на сьомому поверсі зник комп’ютер працівника земельної комісії і за дивним збігом обставин знайшовся в шафі сусіднього кабінету.
«На другий день нашого перебування в будівлі Київради, ми публічно заявили, що нас цікавлять лише місця масового перебування людей. Тобто місця, де людина може піти в туалет, помити руки, зайти погрітися, переночувати і поїсти. Нас не цікавлять кабінети КМДА, пульт управління містом і тому подібні речі. Наше завдання надати гуманітарну місію людям, що ми намагаємось і робити», – зауважив Член Комітету самоврядування Києва Сергій Рудик.
Він також підкреслив, що колеги по Комітету народні депутати Одарченко Ю.В. та Бригинець О.М. звернулись офіційним листом до Департаменту державної служби охорони при Міністерстві внутрішніх справ. В листі народні депутати закликають ДСО відповідно до договору між ДСО та Київрадою виконувати свої обв’язки. Зокрема здійснювати охорону працівників та будівлі Київради. Також, в листі є відмітка, що ДСО отримали дане повідомлення.
«Ми як комендатура займаємося тим, щоб учасники мирних зборів не підіймалися вище другого поверху. І ми це виконуємо. Завдання ж ДСО охороняти кабінети. Не справляєтесь? – Пишіть заяви та йдіть з роботи. Пишіть заяву про відставку пане Попов, пишіть заяви ваші заступники. Всі хто не хоче виконувати свої обов’язки – йдіть у відставку. Дивна ситуація – стільки охоронців біля урядового порталу, а будівлю Київради нема кому охороняти», – прокоментував Сергій Рудик.
Наразі, ситуація в будівлі Київради стабільна. Працівники КМДА та Київради, які не беруть приклад з Олександра Попова та Галини Гереги працюють у звичайному режимі.
Нагадаємо, в 2004 році під час «Помаранчевої революції», київська влада на чолі з Олександром Омельченком відкрила двері будівлі для всіх киян та гостей міста.